Program NGWA został uruchomiony od 1 grudnia 2010.

W opinii użytkowników naszej windy AWPTE: Jest to najbardziej niezawodna winda dostępna na rynku. Opinia ta została wystawiona przez firmy posiadające obecnie lub pracujące wcześniej na wszystkich windach dostępnych w Polsce. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników windy pogrzebowej AWPTE.

 

Program Gwarantowana Niezawodność Wind Arper

Być może zostałeś(aś) naciągnięta przez nieuczciwego sprzedawcę gwarantującego jakość i niezawodność windy, a w rezultacie dostarczony został "sprzęt do opuszczania trumny" nie do końca spełniający te oczekiwania. Jesteśmy pewni swoich wyrobów, wiemy jak są oceniane i jakie spełniają oczekiwania. Postanowiliśmy dać każdemu naszemu klientowi możliwość przekonania się na własne oczy o jakości i walorach naszych wind. Chcemy aby każdy nasz klient był zadowolony i w pełni świadomy dokonanego wyboru. Chcemy by każdy zdecydowany na zakup windy klient mógł sam się przekonać o niezawodności naszej windy. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że jest to znaczny wydatek i kupowanie kota w worku może budzić obawy - czy to rzeczywiście to. Nikogo nie stać na wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dajemy możliwość pewnego wyboru, żeby nie były to zakupy w ciemno, opierające się wyłącznie na podstawie słownej prezentacji.

Uruchomiliśmy program NGWA. Zainteresowanym klientom zakupem windy oferujemy możliwość wypróbowania windy AWPTE bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przez dwa tygodnie. W ciągu tych dwóch tygodni podejmujesz decyzję czy jesteś zdecydowany(a) na dalszą pracę z naszą windą.

Jeśli stwierdzisz, że to jest to i warto pracować na naszym sprzęcie, bo wart jest swej renomy niezawodnej windy i doskonale się spisuje to pracujesz dalej ciesząc się doskonałym sprzętem.

Szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.